هاست لینوکس

هاست سی پنل ایران

سرور مجازی ایران

سرور مجازی آلمان

سرور مخصوص ربات تلگرام

هاست لینوکس دایرکت ادمین

هاست وردپرس

هاست ووکامرس

سرور مجازی

هاست ووکامرس

هاست وردپرس

هاست لینوکس دایرکت ادمین

هاست لینوکس سی پنل

هاست لینوکس سازمانی سی پنل

هاست لینوکس ایران
هاست لینوکس ایران
قوانین و شرایط استفاده از خدمات آذردیتا

قوانین و شرایط استفاده از خدمات آذردیتا

دیدگاه‌ها برای قوانین و شرایط استفاده از خدمات آذردیتا بسته هستند

داشتن ثبات در سرویس‌دهی یکی از مهمترین پارامترهای یک خدمات‌دهنده ی میزبانی وب است. داشتن ثبات در کیفیت سرویس‌های ارایه شده بدون وجود قوانین روشن که حافظ منافع تمام استفاده کنندگان از خدمات باشد امکانپذیر نخواهد بود. آذردیتا قوانین کاملی را با نام “شرایط استفاده از خدمات آذردیتا” آماده نموده است، پیروی از این قوانین ضامن ادامه ی خدمات‌دهی با کیفیت در آذردیتا خواهد بود. مطالعه ی این متن به شما در آشنایی با این قوانین کمک میکند توصیه میشود متن کامل “شرایط استفاده از خدمات آذردیتا” را مطالعه نمایید تا از وظایف آذردیتا و حقوق خود مطلع گردید

 1. کلیه خریداران موظف به ارائه اطلاعات درست هویتی خود‬ ‫شامل نام، نام خانوادگی، شماره تماس ثابت و همراه، به آذردیتا می باشند. در صورتیکه آذردیتا، در هنگام تکمیل‬ ‫فرآیند خرید و به جهت تسهیل و تسریع امور، اقدام به دریافت و کنترل این مدارک ننماید پس از‬ ‫آن حق دریافت این مدارک همواره برای آذردیتا محفوظ بوده و با عدم ارائه اطلاعات صحیح در زمان مقرر‬ ‫به آذردیتا، حقوق مالکیتی خریدار ملغی محسوب می شود و ضمنا عواقب اعلام ناصحیح اطلاعات‬ ‫مستقیما بر عهده خریدار خواهد بود.
 2. خریدار اذعان می نماید که کلیه اطلاعات هویتی ارائه شده و آدرسها و شماره تماس و امثالهم‬ صحیح بوده و همواره در بروز نگه داشتن آنها در پورتال کاربران می کوشد. آذردیتا حق دارد هر زمان که نیاز به کنترل این اطلاعات داشته تصویر برابر اصل این اطلاعات را از خریدار دریافت نماید.‬ آذردیتا حق دارد تا تکمیل اطلاعات صحیح و مستند نسبت به تعلیق سرویس کاربر اقدام نماید.
 3. روش ارتباطی مستند آذردیتا با خریدار، آدرس ایمیل خریدار و پاسخ به تیکت های پورتال‬ ‫پشتیبانی می باشد که از طریق حساب کاربری وی در پورتال کاربران ثبت شده است، خواهد بود و روش ارتباطی مستند خریدار با آذردیتا، ثبت تیکت در پورتال مشتریان با دریافت شماره‬ ‫پیگیری تیکت و یا ارسال نامه رسمی و دریافت رسید کتبی از شرکت خواهد بود.‬
 4. قوانین آذردیتا تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین بین المللی ناظر بر سرویسهای قابل ارائه آذردیتا و از آنجا که این قوانین در سطح دنیا به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، آذردیتا حق تغییرات آتی در قوانین را بر خود محفوظ می داند ونسخه قوانین بروز شده را از طریق لینک به صفحه شرایط استفاده از خدمات در وب سایت آذردیتا در دسترس عموم خواهد بود.
 5. ارتقاﺀ سرویس میزبانی از یک سرویس به سرویس بالاتر انجام می گیرد و هزینه آن معادل تفاضل هزینه دوسرویس به نسبت روزهای باقیمانده از طول مدت سرویس می باشد که به صورت خودکار توسط پورتال کاربران محاسبه می گردد.
 6. آذردیتا حق انجام تغییرات فنی، سخت افزاری، نرم افزاری یا شبکه ای را در سرویسهای ارائه شده دارد. در مورد تغییراتی که سرویس خریدار را تحت تاثیر قرار می‌دهد آذردیتا موظف است از یک روز تا یک ماه قبل از اعمال تغییرات ، از طریق وب سایت آذردیتا، پورتال کاربران یا پورتال پشتیبانی و یا ارسال خبر نامه به آدرس Email خریداران اطلاع رسانی نماید. خریدار موظف است خود را با این تغییرات سازگار نماید.
 7. حداکثر زمان تحویل برای سرویسهای آذردیتا که با عنایت به شرایط عمومی کشور و با فرض بدترین حالات ممکن است به شرح ذیل است :
  • – سرور اختصاصی ۱۰ روز کاری
  • – ثبت دامنه ۲ روزِ کاری
  • – سرویس میزبانی ۲ روزِ کاری
  • در صورت وجود هرگونه مغایرت سرویس ارائه شده به خریدار با مشخصات سرویس، خریدار موظف است مراتب را حداکثر ظرف مدت یک هفته از تاریخ فاکتور به آذردیتا اعلام نموده و آذردیتا موظف است مراتب اصلاح را در اسرع وقت به عمل آورد در غیر اینصورت مسئولیت آذردیتا پس از تاریخ اعلام خریدار، صرفا محدود به اصلاح سرویس و فقط تا پایان زمان سرویس در فاکتور می باشد و زمان سرویس دهی افزایشی نخواهد یافت.
 8. آذردیتا مسئولیتی نسبت به ضعف ایمنی ناشی ازنرم افزارها (application ها) ویا برنامه های مورد استفاده خریدار مانند پورتال‌ها، سیستم های وبلاگ و مدیریت محتوا و امثال آنها، ندارد.
 9. آذردیتا موظف به رعایت محرمانگی کلیه داده ها و نرم افزارهای موجود در سرویس خریدار می باشد و همچنین آنرا در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد. لیستی از فعالیتهای غیرمجاز در زیر آمده است، این لیست تنها بصورت نمونه بوده و فعالیتهای غیرمجاز، محدود به این لیست نخواهد بود :
  • – استفاده از نرم افزارهای بدون رعایت حقوق معنوی موسوم به Copy Right ایران و بین المللی.
  • – نصب و یا استفاده برنامه ای که موجب اختلال در عملکرد سرور گردد .
  • – ارسال یا اجرای فایلهای اجرایی مانند و نه محدود به فایلهایی با پسوند exe , com , bat , vbs و امثالهم و در صورت وجود این فایلها بدون اخطار از فضای خریدار حذف می شود و با خریدار بر طبق قانون برخورد خواهد شد .
  • – خریدار مجاز به استفاده از کدهای مخرب مانند انواع ویروسها و یا سورس هایی که موجب آلودگی یا پایین آمدن امنیت سرور گردد نمی باشد.
  • – استفاده از برنامه های ضعیف نگارشی که موجب نفوذ به سرویس و سایر سرویسهای دیگر آذردیتا و سایر خریداران گردد.
  • – وجود فایلهای حاوی ویروس عمدا و یا سهوا در فضای سرویس مورد خریداری.
  • – ارسال هرزنامه (Spam ) عمدا ویا سهوا (ملاک، گزارش Spam cop یا سایتهای مشابه ، دیتاسنتر محل قرارگیری سرور و یا بررسی تیم فنی آذردیتا می باشد) حتی اگر از سرویس میل سرویس دهنده ثالثی استفاده شده باشد.
  • – ارسال ایمیل بصورت گروهی و تعداد بالا (حداکثر ۱۰۰۰ ایمیل در روز و ۲۰ ایمیل در ۱۰ دقیقه مجاز می باشد به شرط آنکه کلیه گیرندگان ایمیلها، خودشان درخواست دریافت ایمیل از خریدار را داشته (OPTIN) و آدرس و توضیح نحوه لغو عضویت به زبان انگلیسی در متن ایمیل وجود داشته باشد(Unsubscribe link)).
  • – گزارش فنی آذردیتا و یا IDC که سرور میزبانی در آن می باشد نسبت به انجام اعمال مغایر قانون آذردیتا.
  • – عدم رعایت قانون جرائم رایانه ای جمهوری اسلامی ایران (خریدار موظف به کسب اطلاع کامل در مورد این قانون میباشد)
  • – استفاده از سرویس ها به عنوان پروکسی و VPN به شدت پیگیری میشود.
  • – انجام فعالیتهایی که به هر شکل موجب اختلال در ارائه خدمات آذردیتا به خریدار و یا سایر خریداران گردد.
  • – استفاده از سرویس جهت ایجاد اختلال و یا نفوذ در سیستمهای اشخاص ثالث.
  • – عدم رعایت محدوده استفاده از منابع تخصیص یافته در هر سرویس.
 10. آذردیتا در تعرفه ی خود و یا در سایت این موارد را مشخص نموده و محدوده استفاده از منابع سرویسهای آذردیتا برای عموم سرویسها در تعرفه درج شده است . لیکن موارد زیر نیز باید در نظر باشند :
  • – حداکثر CPU در میزبانی اشتراکی ۱٪ در بازه زمانی ۱ دقیقه
  • – حداکثر Ram در میزبانی اشتراکی ۳۰ مگا بایت -حداکثر Data Transfer مجاز بر اساس مشخصات مندرج در تعرفه
  • – حد اکثر Disk Space بر اساس مشخصات مندرج درتعرفه
  • – حداکثر Bandwidth لحظه ای در میزبانی اشتراکی ۲ مگابیت در ثانیه
 11. آذردیتا تلاش خود را جهت راهنمایی خریدار در مسائل فنی می کند ولی خریدار خود مسئول است با اطلاعات فنی سرویس میزبانی وب آشنائی داشته و آذردیتا مسئولیتی نسبت به آموزش نحوه بهره برداری صحیح از سرویس ندارد.
 12. آذردیتا مسئولیتی در قبال تمدید دامنه هایی که تا ۱هفته پیش از انقضا تمدید نشده اند نخواهد داشت.
 13. در صورت بروز مشکل سخت افزاری که موجب عدم دسترسی به سرور شود خریدار موظف به اعلام مورد به بخش پشتیبانی آذردیتا بوده و آذردیتا پس از اطلاع موظف به تعویض سخت افزار معیوب طی ۷روز کاری و به صورت رایگان می باشد.
 14. توافقات خاص تنها به صورت کتبی و با مهر و امضاﺀ مجاز آذردیتا معتبر خواهد بود و توافقات با پرسنل به صورت کتبی یا شفاهی و یا به هر شکل دیگر از درجه اعتبار ساقط است.
 15. به طور کلی مسئولیت تهیه نسخه پشتیبان از داده ها، فایلها، بانکهای اطلاعاتی و ایمیلها با خود خریداران بوده و همه خریداران می بایست پشتیبان کلیه داده های مورد نیاز خود را در جایی غیر از تجهیزات و سرورهای آذردیتا نگهداری نمایند. در صورت بروز هر مشکل و عدم توانایی بازگرداندن اطلاعات از آرشیو بکاپ هیچگونه اعتراضی مسموع نخواهد بود و آذردیتا در این زمینه هیچگونه مسئولیتی ندارد.
 16. نحوه پرداخت در پورتال کاربران درج شده است. به طور عمومی خریدار موظف است مدارک پرداخت خود را تا پایان مدت سرویس نگهداری نماید.
 17. آذردیتا هیچگونه مسئولیتی در برابر عدم انجام تعهدات خود در هنگام موارد اضطراری مانند بلایای طبیعی، جنگ، شورش، آشوب اجتماعی، انفجار، اعتصاب، محدودیتهای دولتی و تحریم را ندارد. با این حال در صورت بروز چنین مواردی آذردیتا تلاش خود را برای کاهش اثرات این موارد می نماید. بروز هر یک از موارد اضطراری موجب تخطی خریداران از شرایط خدمات نخواهد شد. تحریم و عدم امکان تبادل ارز از موارد اضطراری خواهد بود.
 18. با پرداخت مبلغ فاکتور و یا عضویت در سایت آذردیتا یا پورتال مشتریان خریدار قوانین آذردیتا را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از خریدار وجود ندارد.
 19. عدم اجرای بخشی از شرایط و قوانین آذردیتا نسبت به خریدار یا دیگران به منزله سلب حق اجرای قوانین از آذردیتا نمی باشد.