هاست ووکامرس
درخور نیاز های تجارت
مشاهده »

پشتیبانی وردپرس

همیشه همراه شما هستیم

چرا سایت شما به یک پشتیبان وردپرس نیاز دارد؟

روزانه حملات زیادی به وبسایت های وردپرسی انجام میشود و حتی ممکن است الان که در حال خواندن این متن میباشید، سایت شما زیر حملات سایبری هکر ها باشد. در این میان درصورت داشتن کارشناسی فنی در زمینه وردپرس سایت شما میتواند در برابر این حملات ایمن گردد و دیگر خیالتان بابت هک شدن و نفوذ به وبسایت راحت باشد. بسیاری از مشتریان ما پس از انجام “افزایش امنیت سایت” توسط کارشناسان ما، از نتیجه حاصل شده متعجب میشوند.

در اکثر مواقع پس از آپدیت یا بروزرسانی یک افزونه یا یک قالب با شکلی فنی مواجه میشوید و حتی ممکن است سایت شما از کار بیوفتد که تیم فنی پشتیبان وردپرس آذردیتا در هر زمان میتواند مشکلات فنی ایجاد شده برای سایت وردپرسی شما را رفع کند.

در بخش فنی آذردیتا وبسایت شما تا زمان انتهای پشتیبانی مانیتورینگ شده و در صورت ایجاد مشکل به سرعت در هر ساعت شبانه روز مشکل شما رفع خواهد شد.

خدمات قابل ارائهپشتیبان وردپرسپشتیبان VIP وردپرس
نصب قالب و افزونه های محبوب
بکاپ گیری خودکار از اطلاعات هاست
ایمن سازی سایت در برابر حملات BruteForce
نصب و تنظیمات افزونه های Caching محبوب
پاکسازی دیتابیس
نصب و فعال سازی کامل SSL
بهینه سازی قالب، دیتابیس و سرعت سایت
بکارگیری فایروال تحت-وب (WAF) و آنتی شل
کانفیگ حرفه ای Cache و سرعت سایت
تضمین بازگردانی سایت در صورت هک شدن
بررسی دوره ای سایت وردپرسی شما
مشاوره سئو
مانیتورینگ آپتایم سایت
آنالیز SEO
هزینه‌ی ماهیانه (تومان)رایگان 2,290,000 تومان
شرایط پشتیبانی وردپرس آذردیتا

  • تغییرات در قالب مانند تغییر مکان اجزا و تغییر رنگ شامل پشتیبانی نیست.
  • تنها وردپرس و افزونه های اصلی وردپرس مانند ووکامرس شامل پشتیبانی خواهند بود. سایر افزونه ها در صورت امکان پشتیبانی خواهند شد.
  • امکان ارائه پشتیبانی به قالب ها و یا افزونه هایی که کدگذاری شده باشند (بوسیله SourceGuardian و ...) بدلیل عدم امکان بررسی کد وجود ندارد.
  • بررسی دوره ای وبسایت برای حل خطاها و همچنین بررسی موارد امنیتی توسط پشتیبان صورت می گیرد.
  • نصب و پیکربندی قالب و افزونه و انتقال اطلاعات و پشتیبان گیری جداگانه از پشتیبان گیری آذردیتا توسط پشتیبان قابل انجام است.
  • اقدامات لازم برای جلوگیری از هک وبسایت انجام می شود و در صورت هک تضمین می شود که وبسایت به وضعیت سالم بازخواهد گشت (پس از بازیابی ممکن است اطلاعات وبسایت تا ۱۴ روز قبل از هک شدن حذف شده باشند)
  • سرویس پشتیبانی وردپرس صرفا بر روی سرویس های آذردیتا شامل سرویس های اشتراکی (هاست لینوکس، هاست وردپرس و هاست ووکامرس) و سرور مجازی و اختصاصی لینوکس با سیستم عامل Centos و کنترل پنل دایرکت ادمین یا سی پنل ارائه می گردد.

تجربه ای بینظیر در آذردیتا

46 + خدمات ارائه شده
6000 + تعداد مشتریان
10 + سال فعالیت
3 + دیتاسنتر