سرور گیت لب

Gitlab Server

وقتی تحریم و محدودیت گیت لب بی معنا میشود!

سرور گیت لب شخصی

سرور گیت لب Gitlab : گیت (Git) یک نرم‌افزار کنترل نسخه است که به تیم ها برای کار بر روی پروژه ها کمک میکند و از تداخل در کار جلوگیری میکند. مناسب ترین و بهترین پلتفرم موجود برای کنترل سورس گیت لب (Gitlab) است.که متاسفانه به تازگی با مهاجرت به فضای ابری گوگل ، ایران را تحریم و کاربران ایرانی را با مشکل بزرگی روبرو کرده است. تیم فنی مجموعه آذردیتا با ارائه راهکار دور زدن این تحریم تصمیم بر ارائه محصول سرور مجازی گیت لب کرده است تا به صورت کاملا شخصی و بدون مشکل تحریم از آن استفاده کنید.

سرور گیت لب ایران
ایران

هارد NVMe

CPU intel Xeon

Memory DDR4 ECC

پورت 1Gb/s

لوکیشن ایران

شروع قیمت از:

499,000 تومان
سرور گیت لب آلمان
آلمان

هارد NVMe U2

CPU intel Xeon

Memory DDR4 ECC

پورت 1Gb/s

لوکیشن آلمان

شروع قیمت از:

499,000 تومان

سرور گیت لب - GitLab

سرور گیت لب Gitlab : گیت (Git) یک نرم‌افزار کنترل نسخه می باشد که به تیم ها برای کار بر روی پروژه ها کمک می کند و از تداخل در کار جلوگیری می کند. به این صورت که اگر فایلی را ادیت و یا ویرایش کنید گیت به شما می گوید دقیقا چه چیز هایی تغییر کرده، چه کسی و دلیل این تغییر ها را نیز به شما اطلاع می دهد.

در گذشته تمامی تیم های برنامه نویسی در گیت هاب فعالیت میکردند ولی با توجه به تحریم شدن ایران از این سرویس مجبور به مهاجرت به گیت لب شدند که متاسفانه به تازگی حساب کاربری ایرانیان در گیت لب نیز حذف شده و ما ایرانیان اجازه استفاده از گیت لب را هم نداریم.

سرور گیت لب - GitLab

این سرویس با بهره گیری از آخرین تکنولوژی هارد های فوق پر سرعت NVMe یکی از بهترین پیشنهاد ها جهت راه اندازی یک سرور با کیفیت می باشد، هارد های NVMe نه تنها سرعت خیلی بالاتری دارند، بلکه باعث می شوند Latency به شدت پایین آمده و فشار از روی CPU و Ram برداشته شود. همه ی اینها گواهی بر انقلاب این تکنولوژی در زمینه سرور و قابلیت دسترسی سریع تر بازدید کننده ها به سایت شما می باشد.

سرعت و عملکرد خیره کننده

بکارگیری پیشرفته‌ترین سخت‌افزارها، سرعت و عملکرد سایت را افزایش خواهد داد

آپتایم بسیار بالا

سرعت و پایداری از مهمترین مولفه های یک سایت معتبر و قدرتمند است

انتقال سریع و آسان

لینک بکاپ خود را برای تیم پشتیبانی ارسال کنید و در زمانی کوتاه، منتقل می شود

پشتیبانی 24 ساعته

کلیه خدمات ارائه شده در آذردیتا از پشتیبانی 24 ساعته برخوردار هستند